Nasze produkty

Deski do prasowania

Deska do prasowania Total Reflect Plus

Deska do prasowania Total Reflect Plus

Deska do prasowania Total Reflect Plus Deska Total Reflect to jedyna deska wyposażona w pokrowiec z 100% warstwą metaliczną, całkowicie odbijającą parę. Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską jak i przyśpiesza prasowanie. Już jednostronne prasowanie pozwala na osiągniecie satysfakcjonującego efektu. Deska Total Reflect znajdzie uznanie użytkowników tradycyjnych żelazek, ale przede wszystkim posiadaczy stacji parowych.

Total Reflect to bardzo stabilna deska, z dużą powierzchnią do prasowania.

Trójwarstwowy pokrowiec, dzięki nowej technologii „total reflect” odbija 100% pary z powrotem do tkanin, dzięki czemu skraca się czas prasowania (nie wymaga prasowania dwustronnego), a pokrowiec nie przecieka nawet po wyprasowaniu dużej ilości prania.

  • Powierzchnia do prasowania: 130 cm x 44 cm
  • Duża podstawka o wymiarach 40 x 27 cm na żelazko lub generator pary
  • Wyposażona w gniazdko elektryczne i antenkę podtrzymującą kabel żelazka
  • Wyposażona w system (KID SAFE with CLICK & STOP) zabezpieczający deskę przed przypadkowym złożeniem / rozłożeniem np.. przez dzieci.
  • Konstrukcja blatu: metalowa siatka, odporna na korozję · Konstrukcja podstawy: 2 nogi skrzyżne z regulacją wysokości (max: 96 cm)
Kod EAN: 4023103207721

Kup w firmowy sklepie Vileda Viva Express Premium +

Vileda
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie