Nasze produkty

O nas

Firma

Freudenberg jest globalną grupą technologiczną, która wspiera swoich klientów i społeczeństwo poprzez przyszłościowe innowacje. Wraz z partnerami, klientami i grupą naukowców. Grupa Freudenberg rozwija najnowocześniejsze technologie i dostarcza doskonałe produkty oraz rozwiązania i usługi dla ponad 30 segmentów rynku, takich jak: uszczelki, elementy kontroli wibracji, włókniny, filtry, chemia specjalistyczna, wyroby medyczne i mechatroniczne, usługi IT i najnowocześniejsze produkty czyszczące.
Siła innowacji, silna orientacja na klienta, różnorodność i duch zespołu są podstawą naszej Grupy. Dążenie do doskonałości, niezawodności i aktywnego, odpowiedzialnego działania należą do podstawowych wartości firmy już od ponad 165 lat.
 
W 2014 roku, Grupa Freudenberg zatrudniała ponad 40.000 osób w 60 krajach na całym świecie i wygenerowała ponad 7 miliardów euro sprzedaży (w tym proporcjonalnej konsolidacji 50:50 joint venture). Aby uzyskać więcej informacji, prosimy odwiedzić www.freudenberg.com
Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech w mieście Weinheim przez Carla-Johanna Freudenberga. Obecnie posiada 280 oddziałów w 42 krajach i zatrudnia ponad 30.000 pracowników.

Vileda stanowi ok. 14% obrotu całego koncernu Freudenberg. Dzięki ciągłej pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi wszystkich produktów do sprzątania (od ściereczek, zmywaków i rękawiczek poprzez całą gamę mopów i systemów czyszczących po całą kategorię do prasowania i suszenia), Vileda stała się światowym liderem w branży mechanicznych środków czystości. 

 

Nad sukcesem firmy Vileda w Polsce pracuje zgrany zespół zarówno siły sprzedażowej (przedstawiciele handlowi obecni w każdym regionie Polski) jak i całe zaplecze magazynowe i biurowe z siedzibą w Warszawie.

Vileda w Polsce zatrudnia 30 osób.
W ramach rozwoju, od września 2008 firma stworzyła dział Trade Marketingu. Uruchomienie tego działu ma na celu bezpośrednie wsparcie sprzedaży, dokładniejsze planowanie, realizację i wdrożenie strategii promocyjnych. To również wspracie pracy przedstawicieli handlowych, tak, aby jakość ich pracy była na najwyższym poziomie a dostępność produktów w miejscu zakupu dawała komfort i łatwość wyboru.

 

(*) FHP Vileda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławska 182;

Firma oświadcza, że jest podatnikiem podatku od towarów i usług oraz posiada numer identyfikacyjny NIP 779-00-42-544.

Wysokość kapitału zakładowego wynosi 6 650 000,00 PLN

Spółka wpisana do rejestru KRS pod numerem 0000194371; Sąd Rej. dla m-sta Warszawy w Warszawie, XIII Wydz. Gosp.

Vileda
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie