Nasze produkty

Porady

Tematy
Czysta kuchnia
Czysta podłoga
Czyste naczynia
czyste ubrania
Czysty samochód
Czysta kuchnia
Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej trzeba często wycierać suchą ścierką, bo woda może zostawić na ich powierzchni trudne do usunięcia plamy. Gdy już powstaną, trzeba je potraktować ciepłym roztworem octu.
Baterie nad zlewozmywakami po wyczyszczeniu specjalnym środkiem można przetrzeć sokiem z cytryny, aby były lśniące.
Ruszty, na których stawia się garnki z potrawami na kuchence gazowej /także w piekarniku/, trzeba namoczyć na kilka godzin w ciepłej wodzie z detergentem, a potem wyszorować ryżową szczotką. Spłukać wodą z octem, wysuszyć i włożyć na miejsce.
W piekarniku wszelkie zabrudzenia posypujemy na świeżo solą i wycieramy papierem. Gdy ostygnie, szorujemy ostrym proszkiem, obficie spłukując. W sprzedaży bywają środki do czyszczenia przypaleń w bardzo wygodnej postaci aerozolu. Warto zaopatrzyć się w nie, jeśli często korzystamy z piekarnika.
Emaliowane zlewozmywaki łatwo się rysują. Umyte gorącą wodą z dodatkiem detergentu /środek do zmywania naczyń/ i obficie spłukane po każdym użyciu, a następnie wyłożone ochronną kratką plastykową /do kupienia w sklepach z artykułami gospodarstwa domowugo/ dłużej będą jak nowe.
Tematy
Czysta kuchnia
Czysta podłoga
Czyste naczynia
czyste ubrania
Czysty samochód
Vileda
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie