Nasze produkty

Porady

Tematy
Czysta kuchnia
Czysta podłoga
Czyste naczynia
czyste ubrania
Czysty samochód
Czysta podłoga
Podłogi z drewna egzotycznego. Codzienna pielęgnacja parkietów może ograniczać się do zwykłego odkurzania bądź zamiatania podłogi. Piach lub brud powinien zostać szybko usunięty, ponieważ powoduje rysowanie i szybsze zużywanie się podłogi. Nogi krzeseł i mebli warto zabezpieczyć podkładkami filcowymi. Do czyszczenia parkietów z drewna litego mozna stosować dostępne na rynku środki pielęgnacyjno-ochronne (najlepsze są preparaty oferowane przez producentów lakierów , olejów lub wosków do drewna). Nie wolno używac środków z zwartością silikonów.
Podłogi laminowane. Podłogi laminowane charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, a więc jednym z ważniejszych atutów podłóg laminowanych jest łatwość w utrzymaniu ich w czystości. Zanieczyszczenia można usunąć po prostu wilgotną ścierką lub mopem wypłukanym w wodzie z dodatkiem środków przeznaczonych do pielęgnacji paneli. Pamiętajmy , że nie wolno stosotwać detergentów i proszków czyszczących. Warto jednakże pamiętać , że wycieranie podłog mokrą ścierką lub polewanie wodą może doprowadzić do jej trwałego uszkodzenia.
Tematy
Czysta kuchnia
Czysta podłoga
Czyste naczynia
czyste ubrania
Czysty samochód
Vileda
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie