Nasze produkty

Porady

Tematy
Czysta kuchnia
Czysta podłoga
Czyste naczynia
czyste ubrania
Czysty samochód
Czysty samochód
Nalepki na szybę przednią, a właściwie podlepki zawierające między innymi hologram i numer rejestracyjny samochodu są przyklejane do szyby klejem, który ma bardzo dużą siłę wiązania. Aby odkleić taką naklejkę, najpierw bez użycia ostrych narzędzi trzeba odkleić jeden z górnych rogów nalepki. Następnie chwycić go w pęsetę lub szczypce i ciągnąć powoli . Proces odklejania staje się łatwiejszy , gdy naklejkę wraz z szybą ogrzejemy np suszarką do włosów . Ślady po starym kleju można zmyć benzyną ekstrakcyjną.
W utrzymaniu czystości szyb w samochodzie pomagają nie tylko płyny spryskujące . Służą do tego również preparaty zapobiegające parowaniu oraz te usuwające zabrudzenia od strony wnętrza samochodu. Dostępne są również substancje czyszczące i chroniące uszczelki znajdujące się na oknach i drzwiach.
W dbaniu o wygląd środka auta ważne jest używanie preparatów odpowiednich do zastosowanych matriałów . Do czyszczenia tapicerki wykonanej z naturalnych i syntetycznych materii przeznaczone są zazwyczaj pianki. Inne preparaty wykorzystuje się do konserwacji elelmetnów skórzanych. Nie tylko czyszczą skórę, ale chronią ją przed załamywaniem się. Do fragmentów wykonanaych z plastików służą najczęściej płyny i spraye. mogą one jednocześnie nabłyszczać czyszczone powierzchnie.
Sierść zwierząt usuwamy przecierając tapicerkę mokrą gumową rękawiczką.
Tematy
Czysta kuchnia
Czysta podłoga
Czyste naczynia
czyste ubrania
Czysty samochód
Vileda
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie